Forum klanu ShadowArcher.

Forum klanu w L2 ShadowArcher


#1 2009-02-12 23:39:48

DiggorisPL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 10015
Punktów :   

Do Losta!

Ej no Lost... w c***a troche przyciales... Wez zagadaj do Achille albo Ach1lle i go przepros i z powrotem przyjmij, bo to wporzadku koles jest, i mi pomagal wiele razy. Szczerze mowiac to coraz mniej chetnie chce mi sie byc w tym klanie. Kurde pomyslalbys czasem troche i przedyskutowal niektore sprawy z czlonkami klanu. Nie jestes tu sam... Nie wywalaj wszystkich jak leci, jak Ci sie podoba. Dogadaj sie z klanem co i jak i kogo i dlaczego... Kurde no i to ally... Taka nazwa to tylko wstyd. Ja gre biore sobie w miare powaznie. Ogarnij jak to wyglada. Ekipa GruchoTrzepy idzie na wojne z jakims tam cos tam. Toz Ci jacys tam cos tam odrazu padna. Tyle ze ze smiechu. Jak da sie to zmienic to zmien, a jak nie to rozwiaz ally i zaloz nowe z nowa NORMALNA nazwa. Poza tym wszystkie wazniejsze decyzje konsultuj z klanowiczami albo chociaz ze MNA. Nie jestesm VCL tylko po to zeby robic za Ciebie brudna robote albo miec tylko przywileje. Niektorym osobom naprawde nie bardzo pasuja Twoje rzady. Albo to zmienisz albo wkrotce natkniesz sie na bunt...

Tyle ode mnie. Pozdro

Offline

 

#2 2009-02-13 10:04:12

Lost

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 10016
Punktów :   

Re: Do Losta!

Ta kurwa mac tyle ze jak wywalilem Ach1lle bo mi podpadl rowno chociarz kazdy wszystko wie a go nawet wtedy nei bylo to odrazu kruwa jakis dym!! co to wasz guru jakis? jak tak to ja go przyjme spowrotem oddam mu leadera i sam sie zmyje jak on sie wam podoba niema problemu, a to ze ci pomogl pare razy to nie znaczy ze jest w porzadku....

Offline

 

#3 2009-02-13 10:08:18

DiggorisPL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 10015
Punktów :   

Re: Do Losta!

rozmawialem potem wczoraj jak poszedles z Achillem i mi powiedzial all. I tak sie sklada ze powiedzial mi to samo co Shooock. A Shooock byl przy tym... i jeszcze to ally xD

Offline

 

#4 2009-02-13 10:56:45

Lost

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 10016
Punktów :   

Re: Do Losta!

czyli shooock wie all od ach1llle i cala gadka a ally sie nei da usunac i to jest one problem

Offline

 

#5 2009-02-13 11:59:30

DiggorisPL

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 10015
Punktów :   

Re: Do Losta!

nie, shooock byl przy tym. A z tym ally to trza bylo pomyslec ;D Zreszta musi sie dac rozwiazac Ally...

Offline

 

#6 2009-02-13 18:00:46

Bishkopt

Human Fighter

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Do Losta!

kolego jak ty masz zamiar w ten sposób rozwiązywać sprawy to ja dziękuje, ale postoje. Zachowujesz się strasznie egoistycznie i nie potrafisz nic po za kurwowaniem. Ani się obejrzysz a każdy będzie cię miał głęboko w dupie. Ach1lle był w klanie jedną z chyba 5 osób która była aktywna, i da się z nim elegancko pogadać, a ty go wyjebałeś jak pudełko po cukierkach bez niczyjej wiedzy. Jak już digg napisał - nie jesteś tutaj sam. Oczywiście nie chcę już wspominać na temat tego "ally" bo to już jest całkiem żal.pl

Offline

 

#7 2009-02-14 22:00:54

Lost

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 10016
Punktów :   

Re: Do Losta!

ja wywalilem Ach1lle z powodow takich jakich mialem i w dupie mam czy sie z nim dalo pogadac czy nie z kazdym sie da....

Offline

 

#8 2009-02-17 00:21:51

Xantus

Human Fighter

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Do Losta!

Sry Lost ale nie mogę się przemóc by grać pod taką nazwą ally.
Dawno minęły czasy, kiedy miałem 12 lat i no nie mogę stary sry.
Wyszedłem z klanu. Jak się coś zmieni na "plus" to chętnie wbije.
Co by się jednak nie stało i co by ktoś o mnie złego nie pisał to życzę wam wszystkim miłej zabawy. Ja mam jednak pewne spojrzenie na świat zarówno ten prawdziwy jak i ten wirtualny, są wartości których się nie nagina i tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.masterchief.pun.pl www.ennorath.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl www.rozowa.pun.pl www.naruto-swiat.pun.pl